Architecto
Architecto
Architecto
Architecto

Architecto

İndirim Oranı : %35 İndirim
Fiyat : ₺129,00(KDV Dahil)
İndirimli : ₺83,85(KDV Dahil)
:

Architecto Oyunu

Şöyle bir etrafa bakınca binaları yapmak çok da zor değil gibi görünüyor değil mi? Öyleyse bir denemeye var mısınız? Kitapçığı açın ve Architecto ile kendi yapılarınızı inşa etmeye başlayın.  

7 yaş ve üzeri için uygun olan Architecto oyununda her resim, kurulacak 3 boyutlu (3D) bir modeli temsil eder. Her modelin kurulumunda kullanılacak blokların tip ve sayısı her sayfanın sonundaki bir pencerede gösterilmektedir. Sarıdan-kolaydan başlayarak kırmızıya-zora kadar altı zorluk düzeyi ve 50 bölüm bulunmaktadır.  

Oyuncular model kitapçığındaki gördükleri 3 boyutlu (3D) modelleri oluştururlar. Basit şekillerden karmaşık yapılara kadar, oyuncular geometrik içerik ve 3 boyutlu görsel hakkında güçlü kavramlar geliştirirler. Bu oyun eğitsel becerilerinin yanında eğlenceli ve heyecan vericidir!

Oyunun içeriğinde 18 adet sert plastikten yapı bloğu, kuralları ve 50 adet model resmi ve çözümleri içeren görev kitapçığı bulunmaktadır.

Architecto Oyunun Kazanımları

7 yaş ve üzeri çocuklarda görsel dikkat, odaklanma- konstrasyon, 3 boyutlu düşünme, mimari bakış açısı, bağlantısal düşünme ve problem çözme becerilerini geliştirir.

 

 

 

Benzer Ürünler